Słoneczka i Serduszka świętują Dzień Niepodległości 2020

W tym roku nasze przedszkolaki wraz z kadrą świętowały 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dwa tygodnie dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia. Tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na galowo. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Serduszka i Słoneczka zaprezentowały swoje umiejętności na scenie. Podczas występu dzieci tańczyły, śpiewały i recytowały. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. O godzinie 11:11 wszyscy razem zaśpiewaliśmy 4 zwrotki ,,Mazurka Dąbrowskiego''-zadanie wykonane na miarę naszych małych serduszek. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.