Aktualności

Kwietniowe urodzinki - Listki 2024

Swoje 5 - te urodziny w kwietniu obchodziła Ulka, Floruś i Adaś. Z tej okazji dzieci mogły cały dzień świętować i bawić się . Dodatkową niesamowitą niespodziankę sprawiła dzieciom Pani Wioleta mama Florka , która na ten dzień zoorganizowała solenizantom wyjątkową niespodziankę. Do przedszkola przyjechały alpaki , dzieci mogły karmić, czesać i pobawić się z tymi wyjątkowymi zwierzętami . Niespodzianek nie było końca , dodatkowo po zajęciach z alpakoterapii wszystkie dzieci uczestniczyły w zajęciach z senso - plastyki tworząc unikatowe prace z wykorzystaniem wełny alpak.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl