Dzień Babci i Dziadka w grupie Listków

„Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka…” – takie słowa można było usłyszeć 22 stycznia podczas uroczystości , która ze względu na obecną sytuację w kraju i na świecie niestety nie odbyła się z udziałem kochanych babć i dziadków. Cała uroczystość została nagrana i przekazana do rodziców dzieci. Dziadkowie dzięki nagraniu mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Dzieci z grupy „Listki” przygotowały występy , laurki i prezenty dla swoich babć i dziadków. Widoczne było ogromne zaangażowanie wsród wszystkich dzieci.Przedszkolaki włożyły w przygotowania dużo serca. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły. Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zaśpiewały tradycyjne „sto lat” . Mamy nadzieję, że występy dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym osobom jakimi są dziadkowie. Za rok mamy wielką nadziję ,że się spotkamy  i uczcimy juz wspólnie razem Dzień Babci i Dziadka.