Koktajlowe szaleństwo w gr. Słoneczek odwiedziny naszych dwóch mam

W naszej grupie wiemy jak dbać o zdrowie. Cały tydzień w listopadzie utrwalaliśmy wiedzę z tego zakresu. Pomogła nam mama Marcelinki , która jest lekarzem. Odwiedziła nas i opowiedziała o tym jak ważne jest zdrowe odżywianie pelne witamin. Mówiliśmy też o tym jak ważny jest ruch i picie wody dla naszego organizmu. Przygotowaliśmy zdrowy koktail składający się z naszych ulubionych owoców oraz jogurtu naturalnego. Wszystkim przedszkolakom bardzo smakował:) Odwiedziła nas jeszcze jedna mama . Mama Zosi , która swym ciepłym głsem przeczytała nam piękne , mądre bajki. Dziękujemy!