Aktualności

Moja pasja, moje hobby - Baloniki

W minionych tygodniach niektóre dzieci z grupy Baloników podzieliły się z rówieśnikami, czym zajmują się po przedszkolu, co ich interesuje, co lubią robić. Kacper i Marcel przedstawili pasję do piłki nożnej, Anastazja - pasję do koni, Klara, Iga i Helenka uwielbiają tańczyć i to też zaprezentowały koleżankom i kolegom, Jeremi portafi bardzo sprawnie się wspinać, a Tosia i Krysia uwielbiają pływać. Przedszkolaki słuchały z wielką uwagą, a nawet zadawały różne pytania, dociekały niektórych rzeczy. Baloniki były naprawdę zaciekawione. Przedszkolaki już wiedzą, że rozwijanie pasji i zainteresowań dziecka uwarunkowane jego naturalnymi zdolnościami są istotnym elementem jego życia i mogą w pewnym stopniu wpłynąć na jego przyszłość.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl