Dzień Kota w Chmurkach 2021

17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Dzień kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki miały zajęcia związane z  czworonożnymi przyjaciółmi. Ponieważ był to tydzień teatru , dzieci obejrzały w tym dniu teatr żywego aktora pt. "Kot w butach". Chmurki wykonały również prace plastyczną z wykorzystaniem plasteliny. Podzas zajęć wykorzystaliśmy wypożyczonego na tydzień Ozobota z EduSense. Pierwszy robot  do nauki programowania. Mały i bardzo inteligentny – zwinny, prosty, intuicyjny. Zdobywca tytułu Zabawka Roku w Polsce, a także zdobywca głównych nagród w kategorii Best Robot na międzynarodowych targach w USA: Consumer Electronics Show oraz International Toy Fair.