Bal karnawałowy2021- gr. Listki

Co to był za bal! Dzieci przyszły do sali przebrane przepięknie! Aż nie mozna ich było rozpoznać . Wśród przebierańców oczywiście nie mogło zabraknąć : Anny i Elzy, Sidermana , Lorda Wadera, policjanta , lekarki  , nawet był Strażak Sam , Zorro i Zółw Ninja . Dziewczynki przebrane za królewny, kotki i pszczółki, chłopcy jako czarodzieje , piraci bawili się w rytm muzyki disco z balonami , gazetami. Każdy miał swój ulubiony fragment muzyki. Były konkurecje  i zabawy muzyzne. Wszyscy przenieśliśmy się w świat  bajkowy. Teraz dzieci już nie mogą doczekać się kolejnego balu. A ten dopiero za rok.....