Badamy świat z Małym Misiem -grupa Listki

W minionym tygodniu sala Listków zamieniła się w labolatorium badawcze, gdzie dzieci odkrywały różne tajemnice świata z Małym Misiem z projektu ,,Mały Miś w świecie wielkeij literatury" . Zapoznały się z 4 żywiołami  : wodą , ogniem , ziemią i powietrzem . Tworzyły ciecz nieniutonowska, sprawdzały co pływa a co tonie, wykonały kolorowe butelki sensoryczne , malowały rurkami, dowiedziały sie jak powstaje cień. Nawet ulepiły  zapachowy śnieg . To wszystko z Misiem . Kodowały na macie i z kubeczkami , a  niektóre z dzieci również wzięły udział w konkursie plastycznym  pt. ,,Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka " i  za wykonane prace  otrzymały nagrody. Nie było tu czasu na nudę .