Aktualności

Ewakuacja próbna w naszym przedszkolu

Dnia 12.10.2020 r. w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku. Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie z procedurą ewakuacji wszyscy udaliśmy się do bezpiecznego miejsca. Cała akcja przebiegała sprawnie i bez zakłóceń.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Andrzejki Słoneczek

  2020-11-30

  „Święty Andrzeju daj nam znać, co się z nami będzie dziać”. Tymi słowami Słoneczka przeniosły się 30 listopada w magiczny świat wróżb. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” wróżąc sobie za pomocą wosku wypowiadając przy tym słowa: „Czary - mary...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Pluszowego Misia w Chmurkach 2020

  2020-11-29

  Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Pluszowego Misia Baloniki 2020r.

  2020-11-29

  Miś pluszowy – mój przyjaciel Zawsze blisko przy mnie jest. Czy się śmieję Czy też płaczę On przytulać lubi się! Powiem krótko moi mili On najlepszym kumplem jest, Bo wysłucha w każdej chwili Czemu mi tak smutno jest. Dzieci z grupy Baloniki wesoło...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Pluszowego Misia Serduszka

  2020-11-29

  W naszej grupie obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci odwiedził miś, który zawitał w ogrodzie przedszkolnym, potem poznawaliśmy różne rodzaje misiów, a na koniec każde dziecko mogło choć na chwilkę stać się misiem. Herbatka z Kubusiem...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl