Aktualności

Chmurki świętują Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Obchodzimy je od 2013 roku.

Chmureczki to święto obchodziły już po raz drugi! Cały dzień wypełniony był dla nich atrakcjami. Przedszkolaki wiedziały, że czeka na nich skarb, który jednak należało odszukać. A drogę do niego wytyczały różne zadania. Czy dobrze się bawiły tego dnia? Sprawdźcie sami oglądając zdjęcia.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Andrzejki - Gwiazdki

  2022-12-04

  W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami". Temu wydarzeniu towarzyszyło wiele ciekawych niespodzianek. Dzieci z grup Gwiazdki z zaciekawieniem brały udział w magicznym zabawach andrzejkowych. W czarodziejskiej...

  Czytaj więcej...

 • Andrzejki gr.Listki

  2022-12-04

  W grupie Listków zapanowała magiczna atmosfera. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa się je za wesołą zabawę. Tak właśnie wyglądały Andrzejki w naszej...

  Czytaj więcej...

 • Bal Postaci z Bajek z Misiem z gr.Listki

  2022-12-04

  Świętowanie Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy od balu, na który zagościły wszystkie ulubione postacie z bajek. To nasze dzieci się pięknie poprzebierały i razem z misiem jego urodziny świętowały. Zabaw i uciech nie było końca Dzień był bardzo...

  Czytaj więcej...

 • Poznajemy zawód górnika

  2022-12-02

  Każdego roku 4 grudnia obchodzony jest Dzień Górnika -Barbórka. Zawód ten jest coraz mniej doceniany w kraju , a teraz bardzo potrzebny. Dzięki uprzejmości znajomego górnika-p. Gerarda przedszkolaki miały okazję poznać zawód górnika, zobaczyć i...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl