Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

mgr Sylwia Skirzewska

nauczyciel mianowany

,,Praca z dziećmi to droga, którą wybrałam świadomie i którą chcę podążać. Jako wychowawczyni w przedszkolu obejmuję troskliwą opieką dzieci, dając im poczucie bezpieczeństwa, warunkujące efektywność kształcenia i wychowania. Pragnę być dla nich autorytetem, z którym mogą podzielić się swoimi radościami; przyjacielem, na którego ramieniu mogą wypłakać swoje smutki. Staram się rozumieć dzieci, stawiać adekwatne dla nich wymagania i kochać je nie za coś, lecz pomimo. Usiłuję tak organizować pracę, aby moje zajęcia były przyjemną i owocną formą spędzania czasu dla najmłodszych. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach magisterskich z Pedagogiki staram się łączyć dobrą zabawę z nauką. Cierpliwie czekam na efekty i cieszę się z każdego sukcesu dziecka. W swojej pracy wykorzystuje również umiejętności zdobyte z zakresu kynoterapii (dogoterapii), która jest jedną z metod pracy z dziećmi i nie tylko. Pomaga mi w tym moja specjalistycznie wyszkolona sunia rasy Cavalier King Charles Spaniel o imieniu Carmen. Kynoterapia będzie realizowana w naszym przedszkolu dla wszystkich dzieci raz na miesiąc. Jestem otwarta na drugiego człowieka , na to, co w życiu najważniejsze – wierzę w siebie, w ludzi, w miłość, która działa cuda!”