O nas

Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku znajduje się przy ulicy Bałtyckiej 21 w nowym, lśniącym i zaskakującym funkcjonalnością budynku.
Jesteśmy pierwszym publicznym przedszkolem, które zapewnia edukację i wychowanie dzieci z całej Gminy Osielsko i nie tylko.
Przedszkole posiada duże, przestronne sale dydaktyczne, jest dobrze wyposażone w zabawki i pomoce. Plac zabaw jest wyposażony w atestowany sprzęt. W naszej ofercie są atrakcyjne zajęcia, również zajęcia dodatkowe prowadzone przez dobrych i sprawdzonych nauczycieli: rytmika, j. angielski, zajęcia ruchowo-taneczne, zabawy przyrodniczo-badawcze, teatr oraz zajęcia logopedyczne.
W przedszkolu panuje życzliwa atmosfera sprzyjająca zabawie i pracy a jego wykwalifikowany personel jest współodpowiedzialny za przedszkole i to co się w nim dzieje. Proces edukacyjny w naszym przedszkolu opiera się na podmiotowym i partnerskim traktowaniu dzieci i ich rodziców.

Naszą społeczność przedszkolną tworzą 6 grup podzielone wg wieku dzieci:
   GWIAZDKI
   CHMURKI
   LISTKI
   BALONIKI
   SŁONECZKA
   SERDUSZKA

Każda grupa może liczyć 25 dzieci. Nasze przedszkole jest niewielkie, a pracują w nim ludzie kompetentni, serdeczni, pogodni, z wieloma pasjami i pomysłami - dlatego panuje tu rodzinna, twórcza i ciepła atmosfera.

Przedszkole jest czynne od 6.00-17.00

Nasze przedszkole jest: