Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

Kadra

mgr Marta Wierzbicka

nauczyciel kontraktowy

Od ponad 5-ciu lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogikę szkolną z socjoterapią i terapią pedagogiczną. W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim sercem i troską o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych. Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem organizuję dzieciom zajęcia dydaktyczne, wspierając ich wszechstronny rozwój oraz dbając o ich bezpieczeństwo. W mojej pracy cieszy mnie wspólne odkrywanie z najmłodszymi tego, co nowe i nieznane, obserwowanie ich postępów w rozwoju, zdobywanie przez nich nowych doświadczeń i umiejętności.  Udział w różnych formach rozwoju zawodowego, pozwala mi wzbogacić warsztat pracy i poznać nowoczesne metody pracy z dziećmi. Dbając o wszechstronny rozwój przedszkolaków, wykorzystuję elementy różnorodnych metod pracy m.in.: „Metody Dobrego Startu „Marty Bogdanowicz, „Dziecięcej matematyki” prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej czy „Metody Ruchu Rozwijającego” Weroniki Sherborne. W przedszkolu będę prowadziła koło przyrodniczo-eksperymentalne.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl