Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

Kadra

mgr Magda Szeliga

nauczyciel mianowany

Jest absolwentką Pedagogiki Przedszkolnej z Terapią Dziecka na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła ponadto studia o profilu biologicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi początkowo zdobywała jako stażystka, następnie jako wolontariuszka w przedszkolu i wreszcie, jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Systematycznie doskonali swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach. W codziennej pracy z dziećmi przyświecają jej słowa Konfucjusza: „Powiedz mi a zapomnę. Pokaż mi a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” W pracy stara się by to dzieci były aktywne, działały a przez to doświadczały . W przedszkolu będzie prowadziła koło przyrodniczo – eksperymentalne dla wszystkich dzieci, podczas których może spełniać się zawodowo i wykorzystywać zdobytą wiedzę. Chętnie spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu. Swoje pasje i zainteresowania stara się przelewać na dzieci, by zaszczepić w nich ciekawość do odkrywania i poznawania wszystkiego co nas otacza.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl