Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

mgr Ewelina Cyganowska

nauczyciel dyplomowany

Od ponad 20 lat i wciąż w przedszkolu ;-). Co więcej, nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy. Całe życie zawodowe związałam z pracą z dziećmi. Dzięki temu każdego dnia na nowo poznaję świat świetnie się bawiąc, bo to najlepszy sposób na jego odkrywanie. Uśmiech na twarzy dziecka nadaje sens pracy i energię do dalszego rozwoju i doskonalenia. Ogromnym wyzwaniem i jeszcze większa motywacją, dodającą skrzydeł, jest praca w nowo powstałym przedszkolu. Codziennie czerpię satysfakcję z pracy, jednak największą nagrodą, jaka dotychczas mnie spotkała, były słowa podziękowania od wychowanków po wielu latach od opuszczenia murów przedszkola oraz obdarzenie zaufaniem najwyższym z możliwych – powierzeniem pod opiekę swoich małych dzieci. Praca w grupie „Chmurek” przywołuje mi myśl Algernona Charlesa Swinburne „Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba”.