Filharmonia Pomysłów "Supermarket tańczących skarpet"

24 stycznia odbyło się kolejne muzyczne przedstawienie edukacyjne Filharmonii Pomysłów pod tytułem „Supermarket Tańczących Skarpet”. Akcja teatrzyku toczyła się w supermarkecie obuwniczym, w którym spotkać można było skarpetę, szpilki, trampki i baletki. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o czym rozmawia Szpilka z Baletką, w kim zakochała się Skarpeta i co babskich kłótniach sądzi Trampek? Śmieszne gagi były wspaniałym tłem do zapoznania dzieci z różnymi odmianami tańca. Był między innymi hip - hop, balet, rumba i rock and roll. Na zakończenie dzieci tańczyły wraz z artystkami i jak co miesiąc świetnie się bawiły.