Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Gwiazdkach

Dzień Przedszkolaka w grupie Gwiazdki był obchodzony po raz pierwszy. To był bardzo ważny dzień dla każdego maluszka.Przeżyły one wiele wrażeń  i niespodzianek  oraz bawiły się znakomicie.Życzymy im powodzenia w nowym miejscu oraz wyśmienitej zabawy!.

 • Tydzień odkrywców u Listków.

  2020-05-25

  W minionym tygodniu dzieci z grupy Listki mogły się wcielić w rolę odkrywców , zgłębiając wiedzę i spostrzeżenie z różnych środowisk otaczających nas na co dzień. Ponadto dzieci mogły rozwijać swoją ciekawość wykonując proste doświadczenia. Ważnym zadaniem...

  Czytaj więcej...

 • Chmurki poznają zawody

  2020-05-17

  W zeszłym tygodniu Chmurki poznały kolejne ważne zawody m.in zawód lekarza, policjanta, kolejarza i fryzjera. Dowiedziały się ciekawostek na ich temat i pochwałiły się swoja pilną pracą w domu wraz z rodzicami. Brawo Chmurki :-)

  Czytaj więcej...

 • Zawody naszych rodziców - Słoneczka

  2020-05-17

  Miniony tydzień dla Słoneczek rozpoczął sią zagadkowo. Przebierając się lub używając różnych rekwizytów, musieliśmy odgadnąć, czym zajmują się rodzice przedszkolaków. Było bardzo wesoło, niektóre zagadki były trudne bo i zawody dziś bardzo...

  Czytaj więcej...

 • Poznajemy zawody - Baloniki

  2020-05-17

  Balonik w tym tygodniu pięknie pracowały ..:)  różne zawody poznawały.  Uczyły się o policjantach, o lekarzach , o kucharzach i fryzjerach. Dowiedziały się wiele sekretów zawodowych. Wykonywały bardzo ciekawe prace plastyczne i pięknie śpiewały piosenki:)

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl