Aktualności

5 urodzinki - Listki

Swoje 5 urodzinki w miesiącach wakacyjnych obchodzą Zuzia, Agatka, Ada, Marysia, Filipek i Kubuś . Z tej okazji wyprawiliśmy dla wszystkich naszych wyjątkowych jubliatów uroczyste urodziny, na których jak zawsze nie zabrakło wesołych zabaw, tanców , konkursów i pysznej urodzinowej uczty.  Naszym kochanym dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i jak najwiecej powodów do radości i uśmiechu 100-lat.

 

 • Życzenia Wakacyjne 2024

  2024-06-28

  WESOŁYCH WAKACJIWszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji.Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil.Dyrekcja wraz z pracownikami przedszkola.

  Czytaj więcej...

 • Piknik pożegnalny Baloników

  2024-06-24

  21 czerwca Baloniki pożegnały rok szkolny 2023/2024 wspólnym piknikiem na świeżym powietrzu. Zanim jednak kosztowały pyszności przygotowane przez rodziców, musiały się trochę wysilić fizycznie i zaliczyć parę zadań. Było fantastycznie, zwłaszcza, że pogoda...

  Czytaj więcej...

 • Urodziny grupowe w Chmurkach 2024

  2024-06-24

  Antoś, Maria i Franek 20 czerwca obchodzili swoje urodziny. Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

  Czytaj więcej...

 • 5 urodzinki - Listki

  2024-06-23

  Swoje 5 urodzinki w miesiącach wakacyjnych obchodzą Zuzia, Agatka, Ada, Marysia, Filipek i Kubuś . Z tej okazji wyprawiliśmy dla wszystkich naszych wyjątkowych jubliatów uroczyste urodziny, na których jak zawsze nie zabrakło wesołych zabaw, tanców ,...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl