Aktualności

DZIEŃ DZIECKA 2024

Jak co roku w naszym przedszkolu nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień – Dzień Dziecka. Kolorowe balony, kwiaty, girlandy, muzyka już od samego rana umilały naszym podopiecznym ten dzień. W tym roku aż 6 kolorowych dmuchańców było do dyspozycji naszych milusińskich. Motywem przewodnim był Sport więc dzieci, wykonywały sportowe zadania, wyścig w workach, strzał na bramkę, slalom z przeszkodami, łowienie rybek oraz brały udział w Ogólnopolskim Programie „Sprintem do Maratonu”. Nie zabrakło loterii fantowej, gdzie dzieci losowały drobne upominki, nie zabrakło lodów oraz waty cukrowej. To był naprawdę wyjątkowy dzień!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl