Aktualności

Policyjne zajęcia w grupie Chmurek

Wczoraj w grupie II wielkie poruszenie, bo odwiedziły nas policjantki z Komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście: mł. asp. Dominika Radka-Jędrkiewicz oraz sierż. szt. Michalina Maziarczyk. Wśród policjantek była mama jednego z dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Goście opowiadali na czym polega praca policjantów pokazali przedmioty, którymi posługują się policjanci w swojej pracy. Pani policjantka z pełnym profesjonalizmem przekazała dzieciom najważniejsze informacje dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach, używania kamizelek odblaskowych. Wspólnie przypomnieliśmy sobie numery alarmowe: 997, 998, 999 i nauczyliśmy się krótkiej rymowanki dotyczącej numeru 112: "jeden jeden dwa - bezpieczeństwo da’’. Chętni mogli złożyć odciski swoich palców. Na zakończenie spotkania dzieci mogły obejrzeć samochód policyjny i posłuchać sygnału z policyjnego wozu. W ramach podziękowania przedszkolaki wręczyły laurkę. Bardzo dziękujemy za pouczające zajęcia !!!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Tydzień odkrywców u Listków.

  2020-05-25

  W minionym tygodniu dzieci z grupy Listki mogły się wcielić w rolę odkrywców , zgłębiając wiedzę i spostrzeżenie z różnych środowisk otaczających nas na co dzień. Ponadto dzieci mogły rozwijać swoją ciekawość wykonując proste doświadczenia. Ważnym zadaniem...

  Czytaj więcej...

 • Chmurki poznają zawody

  2020-05-17

  W zeszłym tygodniu Chmurki poznały kolejne ważne zawody m.in zawód lekarza, policjanta, kolejarza i fryzjera. Dowiedziały się ciekawostek na ich temat i pochwałiły się swoja pilną pracą w domu wraz z rodzicami. Brawo Chmurki :-)

  Czytaj więcej...

 • Zawody naszych rodziców - Słoneczka

  2020-05-17

  Miniony tydzień dla Słoneczek rozpoczął sią zagadkowo. Przebierając się lub używając różnych rekwizytów, musieliśmy odgadnąć, czym zajmują się rodzice przedszkolaków. Było bardzo wesoło, niektóre zagadki były trudne bo i zawody dziś bardzo...

  Czytaj więcej...

 • Poznajemy zawody - Baloniki

  2020-05-17

  Balonik w tym tygodniu pięknie pracowały ..:)  różne zawody poznawały.  Uczyły się o policjantach, o lekarzach , o kucharzach i fryzjerach. Dowiedziały się wiele sekretów zawodowych. Wykonywały bardzo ciekawe prace plastyczne i pięknie śpiewały piosenki:)

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl