Kosmiczne Andrzejki w gr. ,,Baloniki"

,,Czary Mary, czary mary -niech się spełnią andrzejkowe czary" - tymi słowami dzieci z ,,Baloników" rozpoczeły andrzejkowe wróżenie , jak nakazuje zwyczaj. Nie mogło też w tym dniu zabraknąć lania wosku, przepowiadania przyszłości : imienia męża, żony, kto kim zostanie  jak dorośnie itp. Przy okazji zabaw andrzejkowych dzieci omawiały temat o kosmosie. Dzieki pomocy rodziców Majki  T. z grupy przedszkolaki dostały super rakietę kosmiczną , dzieki której mogły wyobrazić sobie ,że lecą w kosmos. Brały też udział w zabawach badawczych: Droga Mleczna oraz Galaktyka. To były naprawdę kosmiczne Andrzejki!