Aktualności

Jesienny czas...Gwiazdki

Wrzesień minął nam bardzo radośnie, ciekawie i szybko. Codziennie poprzez zabawę wiele się uczymy. Poznajemy otaczającą nas przyrodę, która jesienią jest wyjątkowo piękna. Wybraliśmy sie już nawet na pierwszy spacer w okolice przedszkola. Zebraliśmy sporo kasztanów i żołędzi.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Andrzejki - Gwiazdki

  2022-12-04

  W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami". Temu wydarzeniu towarzyszyło wiele ciekawych niespodzianek. Dzieci z grup Gwiazdki z zaciekawieniem brały udział w magicznym zabawach andrzejkowych. W czarodziejskiej...

  Czytaj więcej...

 • Andrzejki gr.Listki

  2022-12-04

  W grupie Listków zapanowała magiczna atmosfera. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa się je za wesołą zabawę. Tak właśnie wyglądały Andrzejki w naszej...

  Czytaj więcej...

 • Bal Postaci z Bajek z Misiem z gr.Listki

  2022-12-04

  Świętowanie Dnia Pluszowego Misia rozpoczęliśmy od balu, na który zagościły wszystkie ulubione postacie z bajek. To nasze dzieci się pięknie poprzebierały i razem z misiem jego urodziny świętowały. Zabaw i uciech nie było końca Dzień był bardzo...

  Czytaj więcej...

 • Poznajemy zawód górnika

  2022-12-02

  Każdego roku 4 grudnia obchodzony jest Dzień Górnika -Barbórka. Zawód ten jest coraz mniej doceniany w kraju , a teraz bardzo potrzebny. Dzięki uprzejmości znajomego górnika-p. Gerarda przedszkolaki miały okazję poznać zawód górnika, zobaczyć i...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl