Wycieczka do Jagodowej Stajenki-Chmurki

Nasza grupa wybrała się na pierwszą wycieczkę autokarową do Jagodowej Stajenki. Dzieci były bardzo podekscytowane wyjazdem. Na miejscu czekała na nas przemiłą pani Kasia mama naszej Klary, która to prowadziła wszystkie atrakcje dla dzieci. Na początku dzieci czesały konie, potem dowiedziały się jaka jest różnica między sianem a słomą. Karmiły owce, odwiedziły zagrodę wiejską z kurami, kaczkami, gęsiami. Nie obyło się również bez największej atrakcji przejażdżki konno i bryczką. Całej naszej wycieczce towarzyszyła przemiła atmosfera i świetne humory. Dziękujemy!!!