Aktualności

Urodzinki Helenki, Filipa i Bartka z Gwiazdek

W grupie Gwiazdki odbyły sie pierwsze urodzinki . Obchodzili je Helenka , Filip i Bartek. Nie mogło zabraknąc też balonów i tortu ! Wszystkiego  najlepszego!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Książka kucharska prosto z natury.

  2019-10-17

  Książka kucharska prosto z natury – czyli owocowo – warzywny tydzień w grupie „Słoneczek”.W minionym tygodniu w grupie SŁONECZEK „królowały” owoce i warzywa.Naszą owocowo – warzywną przygodę rozpoczęliśmy od przygotowania pysznego soku z pomarańczy oraz...

  Czytaj więcej...

 • Warzywne grzybki.

  2019-10-17

  Już na dobre zawitała do nas jesień. Od tego czasu w naszej sali pojawiło sporo darów jesiennych. Między innymi grzybki są nieodłącznym wyznacznikiem jesieni. Dlatego, zrobiliśmy takie piękne grzybki do wykonania, których potrzebowaliśmy ziemniaka oraz...

  Czytaj więcej...

 • Pies terapeutyczny Mia w "Chmurkach"

  2019-10-16

  15 października grupę Chmurki odwiedził pies terapeutyczny Mia -golden retriever .W czasie zajęć przedszkolaki dowiadziały się jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie. Maluchy poznały też zasady, których należy przestrzegać podczas zabawy z...

  Czytaj więcej...

 • Warzywny tydzień w "Chmurkach"

  2019-10-16

  Od 07-11 października w Naszym Przedszkolu odbywał się tydzień warzywny. W czasie tego tygodnia Przedszkolaki poznały wybrane warzywa oraz ich właściwości zdrowotne. Przedszkolaki poznały wygląd wybranych warzyw, ich kształt oraz zapach. Mogły...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl