Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

AIESEC 2019

UWAGA UWAGA !!!
DRODZY RODZICE!
W LIPCU MACIE NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ ZOSTAĆ HOST FAMILY– RODZINĄ GOSZCZĄCĄ WOLONTARIUSZA Z INNEGO KRAJU.
GOSZCZENIE WOLONTARIUSZA W PAŃSTWA DOMU TO WSPANIAŁY SPOSÓB, ŻEBY NAUCZYĆ SIĘ NOWEJ KULTURY I PODZIELIĆ SIĘ SWOIMI TRADYCJAMI I STYLEM ŻYCIA. TO NIEPOWTARZALNE DOŚWIADCZENIE ZARÓWNO DLA RODZINY, JAK I DLA WOLONARIUSZA, KTÓRE CZĘSTO KOŃCZY SIĘ NAWIĄZANIEM PRZYJAŹNI NA CAŁE ŻYCIE. TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ, TO TRZEBA DOŚWIADCZYĆ!OTWÓRZ DRZWI NOWYM KULTUROM !ZOSTAŃ HOST FAMILY DLA MIĘDZYNARODOWYCH STUDENTÓW. POZNAJ LUDZI Z CAŁEGO ŚWIATA. POPRAW SWÓJ ANGIELSKIStudenci przeprowadzają praktyki w naszym przedszkolu, gdzie mają zagwarantowany ciepły posiłek. Do zakresu obowiązków HOST FAMILY, czyli rodziny goszczącej studenta należy zagwarantowanie noclegu, śniadania, kolacji oraz dowiezienie i odbiór gościa do i z przedszkola.Pobyt wolontariuszy w naszym przedszkolu planowany jest od 8 lipca (3 tygodnie). Proponujemy, aby jedna rodzina gościła po 2 studentów przez okres 1 tygodnia ( oczywiście możliwe są inne warianty).